27 January, 2006
Te vinden onder: Uncategorized — @ 18:05
Geen idee waar de webmaster van 3Suisses met zijn/haar gedachten zat, maar de multimedia-PC met modem die het postorderbedrijf zijn klanten aanbiedt heeft wel een zeer bijzondere functionaliteit.
3Suisses Multimedia-PC met modem
Update: alles lijkt weer te kloppen nu…
reactie (1)
24 January, 2006
Te vinden onder: Uncategorized — @ 18:48
Er zijn er velen die zich laten voortjagen door vooroordelen en afkeer en angst. Ik onder andere. Ik heb vooroordelen over mensen die hun toiletpapier opvouwen in plaats van er een prop van te maken. Ik heb een afkeer van mensen die de waarheid plooien naar hun eigen behoeften in plaats van haar onder ogen te zien. En mensen die zich laten raadgeven door hun woede boezemen me angst in. Gelukkig heb ik ook positieve vooroordelen: ik heb het meer voor brunettes dan voor blond, mensen met een kat kunnen geen slechte mensen zijn en looketers zijn levensgenieters.
Philipp Lenssen van Google Blogoscoped wou weten waarmee Google allemaal komt aanzetten als je bv “germans are known for *” invoert. De resultaten heeft hij op een wereldkaart geprojecteerd.

Geen Belgi� op de kaart helaas, dus hieronder wat Google antwoordt wanneer je ingeeft:
Belgians are known for:
- their chocolates
- their strength
- their multi-lingual capacities
- their beer
- their eccentricity
eccentricity? Juist! Hoe zou het eigenlijk zijn met Dr. Le Compte?
reactie (1)
Te vinden onder: Uncategorized — @ 14:26
De domheid van een aantal mensen is niet in woorden te vatten omdat die woorden dan even dom zouden moeten zijn als die mensen zelf.
Daarom een cartoon van Zog als grafisch alternatief:

reageer als eerste op deze post (0)
23 January, 2006
Te vinden onder: Uncategorized — @ 20:45
reacties (3)