Voetgangerstunnel: de saaiste video ooit.
De voetgangerstunnel van RO naar LO is keisaai tenzij ge een lief hebt of een N93.
In ieder geval scheep ik u op met een filmke waarin ik voor u de ondersteek van de Schelde heb gewaagd doorheen een tunnel die iets over de zeventig jaar oud is in net iets meer dan zes minuten:
Wie durft er toe te geven dat hij het bovenstaande heeft uitgezien? Wie kan vertellen dat hij weet welk stuk van Bach er door wie ten strijke wordt gebracht? Wie is er zo bruut om toe te geven dat hij/zij ooit al een saaier stuk film online heeft gezwierd? (familiefilmkes tellen niet)
reacties (10)


Het spannendste is als ge van kant verandert. Die diagonaliteit is echt ferm.
Da’s nu het soort tunnelvision dat ge krijgt van teveel Bollekes Koninck. Ik kreeg ne kater in uw plaats.
WoW!
Echt saai, ik heb het wel anderhalve minuut volgehouden.
De muziek was geweldig.
Tien seconden, en plots terug wakker geschrokken van de knal, veroorzaakt door als een blok in slaap te sukkelen en met mijn kop tegen mijn keyboard aan te knallen. Eén troost, die afdrukken in mijn voorhoofd die in spiegelbeeld het woord azerty vormen zijn wel coool en veel spannender om te bekijken dan dit filmpje
geniaal
beste filmpje dat ik dit jaar gezien heb
Gewoon een vraagje, wat staan die Nadars daar te doen?
gestopt met kijken na de Nadars.
je loopt wel swingend geloof ik
Maar erg mooie muziek! Iets na de helft haalde de video ‘t gestreamde deel een beetje in en werd ik nerveus van de violen, sorry
Ha! Die tunnel is gebruikt in een videoclip van Juliet, het liedje heet Avalon. Ben ik juist of ben ik juist?
Kijk maar: http://youtube.com/watch?v=RV1DHx1YJK4
Ge zijt verkeerd.