Het theezakje: uw vriend
Thee, een combinatie van gedroogde kruiden met heet water, tot zich te nemen bij een aankomend griepje. Meer valt daar niet over te zeggen.
Dacht ik. Blijkt nu dat ik met thee meer kan doen dan drinken. Nee correctie: de thee dient om gedronken te worden, het is meestal het gebruikte theebuiltje waar de magic inzit. En met die magie kunt u ondermeer:
- zonnebrand verzachten
- vermoeide ogen ontspannen
- grijze haren camoufleren
- droog haar behandelen
- bruinen zonder zon
- tepelkloven genezen
- stinkvoeten bestrijden
- houten vloeren en meubels reinigen
- spiegels opblinken
- doping voor rozenstruiken
en nog een hoop andere dingen waarvoor ik voorheen veel te dure ‘gespecialiseerde’ producten kocht (yeah right, alsof ik tepelkloven heb).
Thee tips en trucks: 23 Ways to Use Tea
reacties (2)
Karel speelt er graag mee, misschien Sneeuwbal ook? Want met Duvels kan hj niet meedoen, natuurlijk.
Ik zit me tóch af te vragen wat jij met het afgebeelde theezakje hebt uitgespookt. Dit is meer dan verschrikkelijk!